Jedyny taki dzień w życiu

  • 30 grudnia, 2019
  • 3 min read
Jedyny taki dzień w życiu

Dzień ceremonii ślubnej i wesela to jedyny w swoim rodzaju i całkowicie niepowtarzalny dzień dla każdego małżeństwa. Zapisuje się on na całe życie w pamięci razem ze wszystkimi elementami – wirem emocji, zabawą, śmiechem i szczęściem. Zwieńczeniem tej pięknej uroczystości jest film, który pozostanie pamiątką dla pary młodej i najbliższych. Dlatego właśnie przygotowania do tego dnia zajmują tak wiele czasu i kosztują tak wiele nerwów, rozterek i wahań. Każdy chce aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Aranżacja ceremonii, wystrój sali, muzyka i atrakcje dla gości muszą ze sobą współgrać, kiedy jednak zatroszczymy się o te kwestie, przechodzimy do szczegółu. Wisienką na torcie całej uroczystości to roztańczona para młoda, na której obecności skupiają się w zasadzie wszyscy goście. Czemu by więc tego nie wykorzystać i nie zaskoczyć gości doskonałym, pełnym gracji i miłości tańcem (nikt nie powiedział, że tylko jednym)?

Zgrani w tańcu państwo młodzi sami w sobie stanowią dla gości niezwykłą atrakcję. Przygotujcie się warsztatowo i zaaranżujcie swój własny układ, przez co nie tylko zachwycicie wszystkich obecnych, ale będziecie mieli wspaniałe wspomnienie, któremu towarzyszyły ogromne pokłady szampańskiej zabawy.

Jedyny taki dzień w życiuOpcji do wyboru jeśli chodzi o sam taniec jest naprawdę wiele. Jeśli chcecie pokazać się z klasycznej, tanecznej strony, nadając jednak tańcowi powiew świeżości ze swoim własnym charakterem zgłębcie tajniki wszystkich stylów tańca w bardziej nowoczesnym wydaniu. Doskonałą okazję ku temu daje wizyta w Egurolla Dance Studio (http://taniec.com.pl/ch/zachwyccie-gosci-weselnych/), gdzie pod okiem doświadczonego instruktora tańca dowiecie się jak dobrze się prezentować na parkiecie i po prostu cieszyć tańcem nie myśląc niepotrzebnie o całej jego teoretycznej stronie.Jeśli jednak już w tej chwili taniec i jego wariacje są dla was chlebem powszednim, to nie musicie się ograniczać. Zróbcie coś co pozwoli wam wejść na wyższy poziom i jako para znana ze wspaniałych umiejętności tanecznych zorganizujcie gościom istny seans i ucztę dla oczu. Wzbogaćcie swój repertuar o elementy akrobatyki, niczym na ogromnym widowisku tanecznym. Zaczynając od zatroszczenia się o odpowiednie warunki fizyczne, na samych już umiejętnościach kończąc.

Okazję ku temu daje kurs akrobatyki w Salsa by Egurolla (https://taniec.com.pl/ld/akrobatyka/), gdzie zdobędziecie odpowiedni warsztat, pozwalający wam na nieprawdopodobne wariacje w powietrzu i na podłodze, przez co sprawicie wrażenie, jakbyście dosłownie płynęli w przestrzeni naginając ją do swoich własnych celów. Będziecie jednocześnie mogli mieć pewność, że wasi goście czegoś podobnego nigdy w życiu jeszcze nie widzieli – dzięki temu sama uroczystość wejdzie na wyższy poziom i zapadnie w pamięci absolutnie wszystkim obecnym. Niech to nie będzie kolejne wesele w rodzinie, na którym został powielony jedynie jakiś schemat. Koniec końców odgórnym celem jest celebracja i dobra zabawa – a jaki istnieje lepszy sposób na świętowanie przy dobrej zabawie niż podbicie parkietu i zachęcenie tym samym wszystkich do udziału w zabawie?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *