Pomoc dla pokrzywdzonych pracowników we Wrocławiu

  • 4 września, 2019
  • 2 min read
Pomoc dla pokrzywdzonych pracowników we Wrocławiu

Centrum Prawa Pracy to prawnicy, adwokaci oraz psychologowie. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystują w pomocy dla pokrzywdzonych pracowników w różnych okolicznościach np:

  • Niesłusznym zwolnieniu z pracy,
  • Mobbingu w pracy,
  • Zwolnieniach dyscyplinarnych,
  • Zmianie warunków zatrudnienia.

Centrum zostało stworzone aby pomagać pracownikom w walce z małymi, średnimi oraz bardzo dużymi firmami. Podejmowane są również zlecenia w walce z wielkimi korporacjami. Wielkość firmy nie jest wykładnikiem trudności pod względem wygranej sprawy – zawsze warto walczyć o swoje!

Adwokat Prawa Pracy Wrocław

Świadczymy usługi Adwokata do spraw pracowników ze specjalizacji Prawa Pracy we Wrocławiu. Nasza siedziba mieści się w centrum Wrocławia w Księcia Witolda 1/12 , Wrocław 50-203. Od wielu lat naszym priorytetem jest angażowanie się w sprawy pracowników którzy często tracą pracę w niejasnych okolicznościach niezgodnie z kodeksem prawa pracy. Wielu pracowników doświadcza również przemocy psychicznej w pracy – o której często może nie mieć świadomości.

Mobbing w Pracy

Mobbing jest jedną z coraz częstszych pojawiających się nadużyć pracodawcy wobec pracownika. Dotyczy on kobiet i mężczyzn i często nie zdajemy sobie spray że dotyczy on właśnie nas! Warto skonsultować z prawnikiem prawa pracy zaistniałe sytuacje oraz wykluczyć bądź potwierdzić możliwość wystąpienia mobbingu w miejscu pracy.

Niesłuszne zwolnienie

Często pracodawca nie mając podstaw zwalnia pracownika. Zwolnienie powinno mieć oficjalną formę – pisemną. Często zwolnienie dyscyplinarne jest niesłuszne co może prowadzić do możliwości odszkodowania ze strony pracodawcy.
Również w przypadku zwolnienia oferujemy możliwość pertraktacji z pracodawcą – możliwe że problemy które wskazuje pracodawca da się szybko rozwiązać i przyprowadzić pracownika na swoje stanowisko.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *