Romantyczny klimat w Twoim domu

  • 5 kwietnia, 2020
  • 2 min read
Romantyczny klimat w Twoim domu

Coraz więcej osób stara się, by dom był miejscem, w którym chętnie odpoczywamy, relaksujemy się i spędzamy czas z rodziną. Dobry klimat w naszych pomieszczeniach tworzą świece zapachowe i kominki z woskiem aromatycznym. Jakie świece i kominki wybrać? Jakie zapachy są obecnie „must have”? Zapraszamy poniżej.

Świece zapachowe – praktyczna ozdoba w naszym domu

Świeca zapachowa w szkle to świetny dodatek do każdego pomieszczenia. Wybierając taką, która najbardziej będzie pasowała do aranżacji naszego wnętrza – uzupełniamy naszą przestrzeń o praktyczną ozdobę. Tym bardziej, że w sklepach jest w czym wybierać. Małe, średnie i duże świece w szkle, które potrafią palić się nawet przez kilkanaście dni. Dodatkowo, klienci mogą wybierać w rozmaitych zapachach. Zapach pomarańczy, truskawek, owoców leśnych, wanilii, czekolady, cynamonu – to zdecydowanie najpopularniejsze aromaty, które towarzyszą nam w naszych domach.

Woski zapachowe

Kominek do wosku wraz z bardzo intensywnymi woskami zapachowymi szturmem weszły do naszych domów. Dlaczego? Nie dość, że całość wygląda bardzo efektownie i estetycznie, to jeszcze zapach w nich utrzymuje się nawet przez kilka godzin. Producenci wosków zaskakują klientów coraz to nowszymi i ciekawymi mieszankami zapachów. Zapach lata, wiosny, zimy, skoszonej trawy, zapach lasu czy też zapach ciasta pomarańczowego – to niezwykłe aromaty obok których naprawdę ciężko przejść obojętnie. Gdy zapalimy je w naszym domu, naszą przestrzeń uzupełni niezwykły powiew przyjemnego zapachu.

Zapraszamy do sklepu korleone.pl

https://busy-travel.pl/
poprzedni artykuł

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *